Home › Fajnie spędzony urlop nad rzeką czarną w Sielpi

Fajnie spędzony urlop nad rzeką czarną w Sielpi

Jedną z godnych zainteresowania propozycji rekreacyjnych jakie poleca województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi.

Usytuowane na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają niezwykle piękne walory przyrodnicze.

Roztaczające się wokół Zalewu aromaty olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.
Goście zwiedzający Sielpię, którzy cenią aktywną formę wypoczynku mogą bez kłopotu zaplanować moc wycieczek do najatrakcyjniejszych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do interesujących miejsc, które obowiązkowo trzeba odwiedzić należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj koło Chęcin. Na turystów odpoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe, wiodące po tajemniczych rejonach leśnych Wzgórza Koneckiego.Urlop w ośrodku zlokalizowanym w Sielpi to idealna oferta dedykowana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów. Oprócz możliwości wypoczynku na pięknej plaży i kąpieli w zalewie mogą liczyć na dużo interesujących atrakcji, które uprzyjemnią im pobyt nie wyłącznie podczas słonecznych, ale nawet deszczowych dni.
Doskonałą ofertę dla gości ceniących komfortowy wypoczynek z dala od hałasu miejskiego z pewnością stanowić mogą domki letniskowe znajdujące się tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki dobremu wyposażeniu gwarantują bardzo dobre warunki lokalowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już trzeba zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy noclegowej podczas zbliżającego się urlopu.

.
Sporo informacji odszukasz właśnie tutaj:: co sądzicie Sielpia pokoje?