Home › Jak się zmotywować do bitwy z kilogramami?

Jak się zmotywować do bitwy z kilogramami?

Nadmierne kilogramy powodują, że nasz humor destabilizuje nas.

Dopada nas dół, odrętwienie i obojętność do wielu aktywności życiowych.

Unikamy widywania się ze znajomymi.

Dopada nas strach przed tym jak osądzą nas ludzie.

Należy zatem coś z tym zrobić. Głównym czynem kierującym do osiągnięcia sukcesu w działaniu, jest motywacja. Istnieją dwa typy uzasadnień działania: zewnętrzna i wewnętrzna. Siła motoryczna zewnętrzna to między innymi kolejna bluzka, nowe kolczyki, podróż w wymarzone miejsce. Przesłanka wewnętrzna to nasze korzystne samopoczucie, pochwała znajomych czy adoracja w oczach innych ludzi . Jak więc zmotywować się do walki z nadprogramowymi kilogramami? 1. Zawsze pamiętaj, że każdy uzasadnia swoje działanie inaczej.

Marzenie Twojej znajomej nie są Twoim celem.

Pomyśl co powoduje u Ciebie tak wielką chęć walki z otyłością? 2.

Zezwalaj sobie na drobne potknięcia.

Wszyscy je mają. Droga do osiągnięcia celu nigdy nie jest łatwa. 3. Wyobrażaj sobie swoje życie kiedy odniesiesz idealną wagę. To pozwoli Tobie wytrwać w decyzji. 4. Chwal siebie i wyróżniaj nawet za niewielkie spadki wagi. Tylko nie łakociami.

Kup sobie bilet n wystawę, wizyta u fryzjera, biżuterię . 5. Poszukaj przyjaciela, z którym będziesz ścigać się. Waszym celem będzie, kto prędzej zrzuci dziesięć kilogramów. Konkurowanie często pomaga przetrwać trudne chwile i zdobyć sukces. Nie zapomnij, że nawet jeśli po raz pierwszy nie przetrwasz, zawsze możesz rozpocząć swoją drogę po raz kolejny..


Zobacz:
Czy moda jest tylko dla pań?